Õpi surfama! Windsurfi algkoolitused! +3725228018

Kolmapäev, 27. august 2014

"Nael.ee Surfipäevad Vormsil" 15-17.08.14

Ma olen sellel suvel olnud nii palju ratastel, et ausalt öeldes tekib vahel juba soov olla lihtsalt kodus koti peal.
Aga see selleks, kui keegi räägib surfist ja Vormsist, siis need kaks asja tuleb igal juhul ära teha. Vormsit ma armastan, täiesti super koht.
Vormsile läksime tähistama ettevõtte, milles ma oma igapäevast leiba teenin, suvepäevasid. Selle raames pidin tegema seal soovijatele surfikoolituse ja kui hästi läheb, pidin ka ise surfata saama. No asjad olid vähemalt selleks tarbeks kaasas.
Panime auto Reeda hõlma alla ja läksime ise üle kaatriga. Jube lahe kogemus, ma polegi merel sellisega käinud. Tuul muidugi ei puhunud, aga koolituse jaoks piisavalt. Seega said siis soovijad reedel oma triibud Rälby lahes ära tehtud. Ka päris hea koht surfamiseks. Või kas seal Vormsil üldse on halbasid kohtasid? Mulle tundub, et mitte.
Ise ma tegelesin seal kohe korraliku korilusega, sest sellisel hulgal põldmarju ei saanud kuidagi kaldale edasi kasvama jätta. Keha vajas majustamist ja seda sealt juba sai.
Et tuul ei puhunud ka laupäeval, siis tegi Marek meile Vormsi tutvustuse, sest ega ma siiani suurt saarel ringi kolanud ei olnud. Ilus, ilus ja puutumatu loodus, kõik lahed surfikõlbulikud. Võta või kinni võimalusest kolida sinna ja jäädagi. No ma veel hetkel eelistan Hispaaniat, aga mine sa tea, võib olla kolin ikka Vormsile, kui pensiuuni eani vastu pean.
Ühesõnaga kukkus surfamine Vormsil kolinaga läbi ja puhuma hakkas siis, kui pühapäeval lahkuma hakkasime.
Aga hea oli seal jälle tagasi olla ja ausõna ma sain seal koti peal külitada või õigemini võrkkiiges ja mitte midagi teha! Korralik suvine puhkus oli!

Kommentaare ei ole: