Õpi surfama! Windsurfi algkoolitused! +3725228018

Neljapäev, 10. detsember 2009

"Kino on kino" 09.12.09

"Four Dimensions" esilinastusest räägiti juba ammu aega tagasi ja kui ikka vähegi surfihuviline olla, siis igal juhul kinno kiskus. Nii minagi oma kaaslasega Sõprusesse sammud seadsin. Olin püüdlikult enne poolt 7 kohal ja kohtadel filmi algust ootamas. Mille peale ma ei osanud tulla, oli see, et Papal on varuks eeskava, mille käigus üks ääretult loomasõbralik, karmilt alkoholismi vastu võitlejast karusnahku kandev vanem provva külvab kõikidele kohalolijatele elutarkust. Tema kaaslane ilmselt oli juba elutarkustega kursis ja pidas paremaks selle aja väljas trepil mööda saata. Pea 20 minutit kestnud eeskava saab võtta kokku järgmiselt st mina siis tubli õpilasena panin kõrva taha ja kuulasin hoolega, mida ühel teadjal minust vanemal inimesel öelda on. Kõlas see järgmiselt - aeg on raha! Ja kuidas meie noored inimesed ei oska oma aega hinnata. Et tema ei ole alkohoolik ja joob ainult vett. Ütlusest - "Tark ei torma", ka õigeks ajaks kinno mitte, arvas ta, et see on ropendamine! Lisaks sain teada, et tuleb nõuda valjuhäälselt kompensatsiooni ja seista oma PÕHIMÕTETE eest, sest meie ülejäänud seda mitte ei teinud.
Ja asi ei olnudki ju mitte selles, et film algas hiljem, vaid selles, et elus on põhimõtted! Mina nüüd püüan ka neid järgida, et kui windguru ikka näitab, et kl 15 päeval hakkab puhuma ja kui krt ei hakka, siis ma kavatsen esiteks mere ääres ikka kõva loengu maha pidada ja luban artikli kirjutada, et kuidas mind on petetud ja kuidas mulle ei sobi joogiks ei kapten morgan ega energy drink. Muidugi peab siin kohal mainima, et provva kaaslane tituleeris meid kõiki alkohoolikuteks, sest eelpool toodud joogid olid kinokülastajatele kättesaadavaks tehtud.
Ma ise usun, et Papa ehk ei olnud kursis, et tädi nii hoogsa esinemise teeb ja see talle ühe surfifilmi maksma läheb, sest kes see ikka tahab tasuta esineda. Aga vähemalt me kõik nüüd teame poole tunni aja maksumust ja oleme järgmine kord targemad. Aitäh karvasele tädile esinemise eest ja Papale filmi näitamise eest!
Film ise oli hea ja terve selle aja olid mul külmavärinad ja kananahk. No alati tekivad, kui ma mõnda surfifilmi vaatan. Ei teagi, kas see tuleb kaasa elamisest või sellest, et unistan ise kunagi samasid asju osata. Igal juhul jäime me rahule ja oma 30.- eek eest sain rohkem, kui alguses loota julgesin. Ja muuseas Papa, filmil ei olnud tõlget, et kui võtaks selle teema ka üles... võimalik, et tarbijakaitset on sellest ka juba teavitatud :). Kui pole, siis teen seda ise ja tulen siis poodi filmi järele, mille te ilmselgelt peaksite mulle kompensatsiooniks andma, sest ma joon ka ainult vett :) hahaaaaaa.....
Meenutamaks seda meeldivat etteastet, panen siia Hanno filmilõigu! Tänud Hanno!
http://hlmobile.blogspot.com/2009/12/4d-esilinastuse-huumor.html

1 kommentaar:

Kerl ütles ...

irw, wega huvitav kinoskäik, igastahes :D