Õpi surfama! Windsurfi algkoolitused! +3725228018

pühapäev, 22. veebruar 2009

"Horoskoobi tõde ehk 2008 a. hooaja kokkuvõte"

Tuule jumala 2008 a. horoskoop -
Algamas on Roti aasta. Et samale ajale jääb ka Kuu loomine, siis teatavasti hakkab kõik eluterve jõudsamini kasvama. SURFIPIIGA tähtkujule toob algava aasta surfihooaeg mai lõpus kaasa surfikama laenutamise ja esimesed sõidud Harku järvel. Kuna Rott sümboliseerib üldist arukust, siis võid olla kindel, et kõik edasine sõltub juba sinust endast.
Õnnestunumad ostud ootavad sind juuni alguses, kui oskad piisavalt palju infot koguda ja selle põhjal valikuid teha. Liigne info üleküllus viib küll mõneks ajaks rajalt kõrvale, kuid suve alguseks oled ennast piisavalt kogunud, et mõista, mida tegelikult vajad. Õigete otsuste tegemisele aitavad kaasa õpetaja Tarmo Käosaar, Indrek Surfhousist ja Janar Extremest. Et ka finantstaevas säravad sellel aastal eredad tähed, siis oled valmis tegema suuremaid väljaminekuid, kui algselt plaanisid. Seega omandad endale isikliku surfilaua, purjed ja kõik muu vajaliku.
Isiklikus elus ihkad ülekõige teadmist, mida või keda tõeliseks õnneks vajad. Kerge see ei ole ja kindla sadama leidmine nõuab hoogsat tegutsemist. Traditsioonide armastajana leiad ennast koos oma sõpradega uue armsama ristsetelt Kakumäe rannast, ristivanemaks Indrek Ahun. Mida vähem pelgad uusi tutvusi, seda värvikamaks ja elamusterikkamaks kujuneb ka surfihooaeg. Seetõttu oled aktiivne surfichati kasutaja, mille kaudu leiad uusi kontakte ja saad tundma neoonpükstes Virgot, kes on valmis jagama sinuga oma kõiki oskusi ja kogemusi. Leiad ka oma sadama Püünsi näol, kuhu sinu juhtivplaneet Tuul, sind igal vabal hetkel viib.
Iga päevaga, mil päike kõrgemalt käib, harjud oma uue kaaslasega ja armumisest saab armastus ja ühtekuuluvustunne. Veenusega heas kooskõlas olev Marss tagab aina võluvama suhtlemisoskuse ja nii veedad suvel palju aega suurtes seltskondades, surfilaagrites. Palju oskusi omandad Papa õpetussõnadest.
Purjelauast kallimaga üksteist tundma õppides läbite etapid jalaaasade maha ja peale kruvimisega. Leiate, et abiuim on edaspidi vaid kodukaunistus ja sinu garderoobi hakkavad kuuluma moekas trapets ja trapetsiotsad.
Jupiteri ja Merkuuri tugeval toetusel tunnetad suve keskel aina suuremat tegutsemisvajadust, julged haarata oksi, milleni end seni pole uskunud küündivat ja nii jõuad surfi põhitõdedeni, mis on glisseerimine ja milline näeb välja üks tõeline katapult. Julgete manöövrite, mõlemad jalad aasas või trapetsis glisseerimine tagajärjel leiad ennast tihtipeale vett neelamas ja pole harvad juhud, kui oled saanud korralikult merejumal Neptuni käest nahutada. Siiski varjutab rõõm tehtu üle nii väsimuse kui valu.
Septembris võib tulla ootamatuid takistusi töövahendite tõsiste tehniliste rikete pärast, mis tähendab, et Tuule jumal on kas vähe või liiga armuline. Küll aga võid selle juures enda üle uhke olla, et oled vees ka tuulega puhanguti 22m/sek. Selle kõige juures on sinu mõtted paratamatult suunatud tulevikule ja nendid, et sinu 4 ja 5m2-ne kaaslane ei rahulda sinu kõiki vajadusi. Kahjuks ei ole hetkel uute ostuotsuste tegemiseks sobiv aeg.
Sügisest jõuludeni tekib rohkem võimalusi oma suva järgi valida, millega tegeled ja nii oled aktiivne ja entusiastlik oma tehtut ja saavutusi üles märkima. Need ei jää tähelepanuta ja nii satud omalegi üllatuseks avalikkuse tähelepanu alla.
Detsembris ümbritsed ennast sooja kuldkollasega ja naudid igati meeldivat surfihooaja lõppu.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et aasta 2008 on sinu jaoks väga arendav ja kuna oled edasipüüdlik, siis õpid ise ja õpetad teisi. Oled oma kallimaga vee peal kokku 31- l korral, mis teeb 68 tundi. Naudid uute oskuste omandamist ja jääd ootama oma järgmist aastat!
Kas saaks aastale veel ilusamat lõppakordi nõuda......
Minu esimene kord isiklike asjadega, juuni 09/ Minu esimene gliss, juuli 09(photo by Indrek Ahun)

1 kommentaar:

Kädy ütles ...

Päris heas võtmes võtsid oma aasta kokku :)